Bieszczadzki off road

  Wyrusz z nami na zapierającą dech w piersiach wyprawę samochodami terenowymi. Zabierzemy Cię na bieszczadzkie bezdroża, pokażemy miejsca, których nie zobaczysz z okien autokaru. 

Spływ doliną Sanu

Górski odcinek Sanu, to wprost wymarzone miejsce do zorganizowania spływu. Urokliwe zakola i podnoszące poziom adrenaliny przełomy, górujące nad korytem rzeki pasmo Otrytu, dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

Eventy

Oryginalne imprezy plenerowe w wyjątkowych miejscach, łączące w sobie elementy widowiska i survivalu. Klimatyczne wieczory, biesiady, poker, ruletka, black jack, kankan. 

Pogromcy bieszczadzkich żywiołów

Extremalne programy z wykorzystaniem szybowca, samolotu, parasailingu, jednym słowem imprezy z zawartością 100% czystej bieszczadzkiej adrenaliny.
RAJSKIE W OBIEKTYWIE

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu prezentującego nasz ośrodek, Rajską Dolinę

NOWE DOMKI W RAJSKIEM

Miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy oraz ludzi ceniących sobie spokój i

KONCERTOWE LATO W RAJSKIEJ DOLINIE


Warning: Illegal string offset 'photo' in /home/rajskado/public_html/rajska-dolina.pl/templates/_compile/default/%%2A^2AE^2AE53A21%%pokaz.html.php on line 22

To już tradycja. Jak co roku w okresie letnim, spotykamy się na mega imprezach w naszym barze o wiele mówiącej nazwie "Kufel". Koncerty, dyskoteki w klimatach lat 70,80 i 90 na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez Rajską Dolinę. Jeżeli chcesz poczuć prawdziwy bieszczadzki klimat u podnóża Otrytu, zapraszamy w każdą sobotę do baru "Kufel" w Rajskiem. Na dobry początek;

  • sobota 7 lipca "DJ Łukasz" w klasycznych rytmach w klimacie lat 70,80 i 90-tych. Zapraszamy od 19:30-wstęp wolny!!! 
  • sobota 14 lipca "DJ "Łukasz" ponownie w klasycznych rytmach lat 70,80 i 90-tych. Zapraszamy od 20:00. Wstęp wolny!!!
  • sobota 11 sierpnia "DJ Łukasz" mega potańcówa. W końcu zaczynamy kolejny długi weekend. Zapraszamy od 20:00. Wstęp wolny!!!
bieszczady
turystyka aktywna
dolina sanu
imprezy integracyjne bieszczady
bieszczady atrakcje
bieszczadach
spływ kajakowy
quady atv
atrakcje bieszczad
gry integracyjne
jezioro solińskie
rajskie bieszczady
turystyka aktywna