Bieszczadzki off road

  Wyrusz z nami na zapierającą dech w piersiach wyprawę samochodami terenowymi. Zabierzemy Cię na bieszczadzkie bezdroża, pokażemy miejsca, których nie zobaczysz z okien autokaru. 

Spływ doliną Sanu

Górski odcinek Sanu, to wprost wymarzone miejsce do zorganizowania spływu. Urokliwe zakola i podnoszące poziom adrenaliny przełomy, górujące nad korytem rzeki pasmo Otrytu, dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

Eventy

Oryginalne imprezy plenerowe w wyjątkowych miejscach, łączące w sobie elementy widowiska i survivalu. Klimatyczne wieczory, biesiady, poker, ruletka, black jack, kankan. 

Pogromcy bieszczadzkich żywiołów

Extremalne programy z wykorzystaniem szybowca, samolotu, parasailingu, jednym słowem imprezy z zawartością 100% czystej bieszczadzkiej adrenaliny.
RAJSKIE W OBIEKTYWIE

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu prezentującego nasz ośrodek, Rajską Dolinę

NOWE DOMKI W RAJSKIEM

Miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy oraz ludzi ceniących sobie spokój i

Szkolenia

Zapraszamy do organizacji szkoleń w pensjonacie w miejscowości Polańczyk. Obiekt położony jest nad Jeziorem Solińskim, zaledwie kilkadziesiąt metrów od linii brzegowej. Uczestnikom szkolenia zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Dla gości specjalnych możliwość zakwaterowania w apartamentach. Pensjonat posiada salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Do dyspozycji Gości oddajemy również bar i restaurację, w której możemy zorganizować kolację bankietową lub biesiadę z oprawą muzyczną.